אודות המשרד

משרד גיא, בכר ושות' נוסד על ידי עורכי הדין אורלי גיא ומשה בכר. משרדנו שוכן בלב איזור העסקים של תל-אביב .

המשרד מספק קשת רחבה של שירותים משפטיים ללקוחותיו בתחומי התאגידים, מקרקעין, שוק ההון, הבנקאות, הבנייה, המסחר, התעשייה, מכרזים רבי היקף, דיני עבודה, דיני תקשורת, ענייני קרנות פנסיה וכן גם שירותים נוטריונים.

למשרד מחלקת לטיגציה העוסקת בלטיגציה כללית (חוזים, בנקאות, בג"צים, תכנון ובניה, שותפויות, חברות, הסדרי חובות עם נושים, ייצוג מעבידים וארגוני עובדים בסכסוכים קיבוציים ובעניינים אחרים של דיני עבודה) וכן בעבירות צווארון לבן.

בנוסף לליטיגציה המשרד ממקד את פעילותו בהתמחות בנושאי שוק ההון, בנקאות, משפט מסחרי, משפט מנהלי וציבורי, דיני מכרזים, דיני תקשורת, קניין רוחני, דיני עבודה ועסקאות נדל"ן (בישראל כמו גם בארה"ב ובמזרח אירופה לרבות, בפרוייקטים מורכבים בתחומי הבנייה והמסחר).

משרדנו מייצג ספקטרום רחב של לקוחות, המשתרע בין יזמים פרטיים, חברות ציבורית וכן, מספק ייעוץ משפטי לחברות ישראליות, הפועלות מחוץ לישראל, כמו גם לחברות אמריקאיות ושאר חברות זרות המבקשות להשקיע בחברות ישראליות או המבקשות לחדור לשוק העסקי הישראלי. עוד מייצג המשרד, חברות העוסקות בשוק ההון, תאגידים סטטוטוריים, חברות ביטוח, חברות start-up, יזמים וקבלנים וכן חברות שירות ושיווק בפריסה ארצית.

המשרד פועל בשפות עברית ואנגלית , באופן יום יומי ומעשי. יכולת זו משמשת כלי נוסף בידי המשרד למתן שירות יעיל ללקוחות העוסקים בפעילות בינלאומית, בתחומי מימון ומיסוי ושאר נושאים הקשורים בקידום עניינים חוצי גבולות. למשרד קשרים ענפים בקהילה העסקית בארץ ובחו"ל, כמו כן, המשרד נמצא בקשרי עבודה הדוקים עם משרדים מקומיים בארה"ב, אנגליה, אוקראינה, שוויץ והולנד.

כל הזכויות שמורות לגיא, בכר ושות' עורכי דין ונוטריון 2015